Solární ohřev vody

Nedílnou součástí našich služeb jsou solární systémy. Máme dlouholeté zkušenosti a i v tomto jsme komplexní – zajistíme návrh solárního systému, montáž solárních systémů a servis solárních systémů.

Solární energie je užitečná energie, která je vytvářena sluncem ve formě elektrické nebo tepelné energie. Sluneční energie je zachycena různými způsoby, z nichž nejběžnější je použití fotovoltaických solárních panelů, které přeměňují sluneční záření na užitečnou elektřinu, ale využití je možné také k výrobě tepelné energie, k vytápění nebo zásobování teplou vodou.

Nabízíme montáž solárních panelů a servis solárních panelů tak, aby mohli plně využívat sluneční energii pomocí moderní technologie. Naši odborníci mají praktické zkušenosti, a tak nás neváhejte kontaktovat v případě, že máte zájem o instalaci solárních systémů.

Co vám můžeme ještě nabídnout? Mimo instalatérské práce, vodoinstalace, havarijní opravy vody, montáže vodoinstalací, topenářské práce, podlahové topení, montáž kotle, výměna kotle, výměna kotle na tuhá paliva, revize kotle ATMOS, OPOP, BLAZE HARMONY, jsou v našich službách zahrnuty také práce, jako je oprava kotle na tuhá paliva, oprava kotle, havarijní opravy topení, opravy vody a topení, ale také kotlíkové dotace, úprava vody, solární systémy – návrh, montáž, servis.

Potřebujete Váš problém rychle vyřešit?
Kvalitní solární panely – jedině od firmy Jiří Kubíček.