Revize kotlů

Pravidelná revize kotle slouží pro váš klid a ujištění, že je vše vpořádku, a že váš kotel bude sloužit ještě dlouhou dobu. Před analýzou hlavních typů poruch kotlů stojí za zmínku, že jakékoli opravy a plánované preventivní práce by měly být prováděny výhradně odborníky, kteří mají povolení k poskytování těchto služeb.

Majitelé plynových spotřebičů mají zákonnou povinnost provést jednou za tři roky tzv. provozní revizi, při které odborný technik zjistí těsnost rozvodů plynu a připojených zařízení. U kotlů na tuhá paliva je revize nutná jednou za tři roky.

Jaké služby ještě nabízíme? Mimo instalatérské práce, vodoinstalace, havarijní opravy vody, montáže vodoinstalací, topenářské práce, podlahové topení, montáž kotle, výměna kotle, výměna kotle na tuhá paliva, revize kotle ATMOS, OPOP, BLAZE HARMONY, jsou v našich službách zahrnuty také práce, jako je oprava kotle na tuhá paliva, oprava kotle, havarijní opravy topení, opravy vody a topení, ale také kotlíkové dotace, úprava vody, solární systémy – návrh, montáž, servis.

Potřebujete Váš problém rychle vyřešit?
Revize kotle – nepodceňujte ji!