Montáže vodoinstalací a vnitřní kanalizace

Chcete zrekonstruovat svůj byt? Chystáte se na změnu dispozice vaší koupeln či kuchyně?

Pak nebude nadbytečné zjistit, že jednou z nejdůležitějších etap domácí opravy je výměna starých vodovodní instalace a potrubí za nové.

Například pračka a toaleta vyžadují připojení na kanalizaci a přívod studené vody a teplá voda se navíc dodává do umyvadla a sprchového koutu nebo vany. Instalatérské práce vyžadují odbornou práci, protože nedodržování pravidel může vést k velmi nepříjemným následkům. My nabízíme kvalitní servis v podobě montáže vodoinstalací a vnitřní kanalizace. Instalatér je tak důležitým řemeslníkem při renovaci koupelny, kuchyně nebo jiných vnitřních úprav v bytě, které jeho služby vyžadují.

Instalatér ví, jak správně namontovat a instalovat vodovodní armatury v koupelně, toaletě a kuchyni, jak vyměnit vodovodní baterie a připojit potrubí pro studenou a teplou vodu. Naši zkušení odborníci se s tím samozřejmě vyrovnají v kratším časovém rámci a s vysokou mírou spolehlivosti a kvality práce.

Důležitým prvkem pro bezpečný provoz vodovodního systému v bytě jsou z hlavního potrubí stoupačky instalovány uzavírací ventily a redukční ventil. I tyto náležitosti se týkají našich odborníků, a tak neváhejte a zavolejte nám v případě, že potřebujete nainstalovat nové uzavírací ventily nebo potřebujete jiné služby v rámci instalatérských prací.

Naše služby nezahrnují jen instalatérské práce, vodoinstalace, nabízíme služby v oblasti havarijní opravy vody, montáže vodoinstalací, dále pak jsou to topenářské práce, podlahové topení, montáž kotle, výměna kotle, výměna kotle na tuhá paliva, revize kotle ATMOS, OPOP, BLAZE HARMONY.

Potřebujete poradit s nefungujícím kotlem na tuhá paliva?

Žádný problém pro naše odborníky! Oprava kotle na tuhá paliva, oprava kotle, havarijní opravy topení, opravy vody a topení, ale také kotlíkové dotace, úprava vody, solární systémy – návrh, montáž, servis.

Potřebujete Váš problém rychle vyřešit?
Kvalitní montáže vodoinstalací – jedině od firmy Jiří Kubíček.